1455N1201RD
1455N1201RD
1455N1201RD
DigiKeys varenummer
HM1407-ND
Producenter
Producentens varenummer
1455N1201RD
Beskrivelse
BOX ALUM RED 4.72"L X 4.06"W
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Boks Aluminium Rød Endepanel(er) 4,724" L x 4,055" B (120,00mm x 103,00mm) X 2,087" (53,00mm)
EDA/CAD-modeller
1455N1201RD Modeller
Kategori
Område (L x B)
19,2in² (124cm²)
Farve
Rød
Tykkelse
0,060" (1,52mm)
Størrelse/dimension
4,724" L x 4,055" B (120,00mm x 103,00mm)
Højde
2,087" (53,00mm)