1455N1201
DigiKeys varenummer
HM974-ND
Producenter
Producentens varenummer
1455N1201
Beskrivelse
BOX ALUM NATURAL 4.72"L X 4.06"W
Producentens standard leveringstid
4 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Boks Aluminium Naturlig Endepanel(er) 4,724" L x 4,055" B (120,00mm x 103,00mm) X 2,087" (53,00mm)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
1455N1201 Modeller
Kategori
Design
Endepanel(er)
Mfr
Materiale
Serie
Farve
Naturlig
Emballage
Bulk
Tykkelse
0,060" (1,52mm)
Varestatus
Aktiv
Funktioner
Kortskinner
Containertype
Boks
Forsendelsesinfo
Leveret fra DigiKey
Størrelse/dimension
4,724" L x 4,055" B (120,00mm x 103,00mm)
Vægt
0,66lb (299,37g)
Højde
2,087" (53,00mm)
Grundlæggende varenummer
Område (L x B)
19,2in² (124cm²)