TG44-1406NXRL kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
140µH LAN 10 Base-T Impulstransformere 1CT:1,41 sender, 1:1 modtager Overflademontering
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TG44-1406NXRL
DigiKeys varenummer
5843-TG44-1406NXRL-ND
Producenter
Producentens varenummer
TG44-1406NXRL
Beskrivelse
ISO MOD 10BASE-T QUAD 1C:1.41 40
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Induktans
140µH
Producenter
Omdrejningsforhold - primær:sekundær
1CT:1,41 sender, 1:1 modtager
Emballage
Rør
Varestatus
Ikke til nye design
Størrelse/dimension
1,100" L x 0,480" B (27,94mm x 12,19mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,230" (5,84mm)