TG44-1406NXLFTR kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
140µH LAN 10 Base-T Impulstransformere 1CT:1,41 sender, 1:1 modtager Overflademontering
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TG44-1406NXLFTR
DigiKeys varenummer
5843-TG44-1406NXLFTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TG44-1406NXLFTR
Beskrivelse
SMD ISOLATION MODULE
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Induktans
140µH
Producenter
Omdrejningsforhold - primær:sekundær
1CT:1,41 sender, 1:1 modtager
Emballage
Tape & Reel (TR)
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
1,100" L x 0,480" B (27,94mm x 12,19mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,230" (5,84mm)