CABLE 234 RF-0500-A-1
DigiKeys varenummer
2073-CABLE234RF-0500-A-1-ND
Producenter
Producentens varenummer
CABLE 234 RF-0500-A-1
Beskrivelse
COAX CBL RP-SMA TO RP-SMA 19.6"
Producentens standard leveringstid
8 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kabelmontering koaksial RP-SMA til RP-SMA RG-178 19,69" (500,00mm)
Kategori
2. Kontakts køn
Hun
Producenter
GCT
2. stikforbindelse, monteringstype
Frithængende (In-Line)
Emballage
Pose
Længde
19,69" (500,00mm)
Varestatus
Aktiv
Kabeltype
RG-178
Type
RP-SMA til RP-SMA
Kabel-impedans
50 Ohms
1. stikforbindelse
RP-SMA-stik (hun)
Generel impedans
50 Ohms
1. Kontakts køn
Han
Frekvens - Maks.
3 GHz
1. stikforbindelse, monteringstype
Panelmontering
Farve
Brun
Monteringsfunktion for 1. konnektor
Skillehus - forsidemøtrik
Driftstemperatur
-40°C – 125°C