CABLE 234 RF-0300-A-1
DigiKeys varenummer
2073-CABLE234RF-0300-A-1-ND
Producenter
Producentens varenummer
CABLE 234 RF-0300-A-1
Beskrivelse
COAX CBL RP-SMA TO RP-SMA 11.8"
Producentens standard leveringstid
8 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kabelmontering koaksial RP-SMA til RP-SMA RG-178 11,811" (300,00mm)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
CABLE 234 RF-0300-A-1 Modeller
Længde
11,811" (300,00mm)
Serie
Kabel-impedans
50 Ohms
Generel impedans
50 Ohms
Type
RP-SMA til RP-SMA
Frekvens - Maks.
3 GHz
1. stikforbindelse
RP-SMA-stik (hun)
1. Kontakts køn
Han
Funktioner
Ip-klassificeret ikke-parret
Driftstemperatur
-40°C – 125°C