FSP090M-RHA er ikke på lager og restordrer er i øjeblikket ikke tilgængelig.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
MEAN WELL USA Inc.
På lager: 997
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Phihong USA
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
TT Electronics/Power Partners Inc.
På lager: 10
På lager: 199
12V 90 W AC/DC Ekstern Stationær (klasse I) Adaptere Ledning (sælges separat) Indgang
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
FSP090M-RHA
DigiKeys varenummer
2967-FSP090M-RHA-ND
Producenter
Producentens varenummer
FSP090M-RHA
Beskrivelse
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 90W
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Effektforbrug uden belastning
210mW (maks.)
Applikationer
Medicinal
Serie
Effektivitet
Niveau VI
Driftstemperatur
0°C – 40°C
Udgangsstik
Strøm-DIN, 4 ben
Ledningslængde
59" (1,50m)
Ledning (sælges separat)
Størrelse/dimension
5,71" L x 2,77" B x 1,12" H (145,0mm x 70,2mm x 28,4mm)
Spænding - Input
90 – 264VAC
Godkendelsesagentur
CE, cULus, FCC, TUV, VCCI
Spænding - Output
12V
Standardnummer
Strøm - Output (maks.)
7,5A
Grundlæggende varenummer
Effekt (Watt)
90 W