PUP96N3-12
DigiKeys varenummer
3989-PUP96N3-12-ND
Producenter
Producentens varenummer
PUP96N3-12
Beskrivelse
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 96W
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
12V 96 W AC/DC Ekstern Stationær (klasse I) Adaptere Ledning (sælges separat) Indgang
Kategori
Effekt (Watt)
96 W
Producenter
TT Electronics/Power Partners Inc.
Effektforbrug uden belastning
150mW
Serie
Applikationer
ITE (kommerciel)
Emballage
Pose
Effektivitet
Niveau VI, CoC Tier 2
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
0°C – 40°C
Anvendelsesregion
International
Udgangsstik
Strøm-DIN, 4 ben
Form
Stationær (klasse I)
Ledningslængde
59" (1,50m)
Inputtype
Ledning (sælges separat)
Indgangsstik
IEC 320-C14
Spænding - Input
90 – 264VAC
Størrelse/dimension
5,96" L x 2,98" B x 1,00" H (151,4mm x 75,7mm x 25,4mm)
Spænding - Output
12V
Godkendelsesagentur
CE, cULus, GS, TUV
Strøm - Output (maks.)
8A