FSP090-AAAN3 er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
MEAN WELL USA Inc.
På lager: 1.645
Datablad
24V 90 W AC/DC Ekstern Stationær (klasse I) Adaptere Ledning (sælges separat) Indgang
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
FSP090-AAAN3
DigiKeys varenummer
2967-FSP090-AAAN3-ND
Producenter
Producentens varenummer
FSP090-AAAN3
Beskrivelse
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 90W
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Effekt (Watt)
90 W
Effektforbrug uden belastning
500mW
Serie
Polarisering
Positivt center
Applikationer
ITE (kommerciel)
Effektivitet
0.89
Driftstemperatur
0°C – 70°C
Udgangsstik
Tøndestik, 2,5mm ID x 5,5mm UD x 12mm
Ledningslængde
59" (1,50m)
Spænding - Input
90 – 264VAC
Spænding - Output
24V
Godkendelsesagentur
CCC, CE, cULus, FCC, GS, TUV
Strøm - Output (maks.)
3,75A