O12864A-GLB-YW3
DigiKeys varenummer
2632-O12864A-GLB-YW3-ND
Producenter
Producentens varenummer
O12864A-GLB-YW3
Beskrivelse
GRAPHIC DISPLAY OLED BLUE 0.96"
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Uden berøring Displaymoduler – LCD grafisk Passiv Blå OLED - Passiv matrix 8-bit, parallel, I2C, SPI 1,06" (27,00mm) 128 x 64
Kategori
Diagonal skærmstørrelse
1,06" (27,00mm)
Producenter
Focus LCDs
Synligt område
23,74mm B x 12,86mm H