AOM12864A0-0.96WW
DigiKeys varenummer
5491-AOM12864A0-0.96WW-ND
Producenter
Producentens varenummer
AOM12864A0-0.96WW
Beskrivelse
GRAPHIC DISPLAY OLED BLACK 0.96"
Producentens standard leveringstid
8 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Uden berøring Displaymoduler – LCD grafisk Sort OLED I2C, parallel, SPI 0,96" (24,38mm) 128 x 64
Kategori
Synligt område
23,74mm B x 12,86mm H
Producenter
Orient Display
Pixelopløsning
128 x 64
Emballage
Boks
Interface
I2C, parallel, SPI
Varestatus
Aktiv
Controllertype
SSD1306
Displaytype
OLED
Grafikfarve
Sort
Touchskærm
Uden berøring
Baggrundsfarve
Hvid
Diagonal skærmstørrelse
0,96" (24,38mm)