FMCA100309/WP-60 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
L-com
L-com
Pasternack
Pasternack
Ny hos DigiKey
Kabelmontering koaksial N-type til N-type LMR 400 60,0" (1,5m) 5,0'
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
FMCA100309/WP-60
DigiKeys varenummer
5328-FMCA100309/WP-60-ND
Producenter
Producentens varenummer
FMCA100309/WP-60
Beskrivelse
LOW LOSS N MALE TO N MALE WEATHE
Detaljeret beskrivelse
Længde
60,0" (1,5m) 5,0'
Emballage
Bulk
Kabeltype
LMR 400
Kabel-impedans
50 Ohms
Type
N-type til N-type
Tilslutnings-impedans
50 Ohms
1. stikforbindelse
N-type stik (han)
Generel impedans
50 Ohms
Frekvens - Maks.
6 GHz
2. stikforbindelse
N-type stik (han)
Driftstemperatur
-40°C – 85°C