FMCA100308/WP-60 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Fairview Microwave
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Fairview Microwave
På lager: 0
Datablad
L-com
L-com
Pasternack
Pasternack
Ny hos DigiKey
Kabelmontering koaksial N-type til N-type LMR 400 60,0" (1,5m) 5,0'
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
FMCA100308/WP-60
DigiKeys varenummer
5328-FMCA100308/WP-60-ND
Producenter
Producentens varenummer
FMCA100308/WP-60
Beskrivelse
LOW LOSS N MALE TO N MALE WEATHE
Producentens standard leveringstid
4 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
2. stikforbindelse, monteringstype
Frithængende (In-Line)
Producenter
Længde
60,0" (1,5m) 5,0'
Emballage
Bulk
Kabeltype
LMR 400
Varestatus
Aktiv
Kabel-impedans
50 Ohms
Type
N-type til N-type
Tilslutnings-impedans
50 Ohms
1. stikforbindelse
N-type stik (han)
Generel impedans
50 Ohms
1. Kontakts køn
Han
Frekvens - Maks.
6 GHz
1. stikforbindelse, monteringstype
Frithængende (In-Line)
Farve
Sort
2. stikforbindelse
N-type stik (han)
Driftstemperatur
-40°C – 85°C