GKG10015
DigiKeys varenummer
2447-GKG10015-ND
Producenter
Producentens varenummer
GKG10015
Beskrivelse
CAP TRIMMER 3-10PF 100V TH
Producentens standard leveringstid
8 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
3 – 10pF Trimmekondensatorer variable kondensatorer 100 V Top Hulmontering
Kategori
Dielektrisk materiale
Keramisk
Producenter
EW Electronics
Q @ frek.
300 @ 1MHz
Serie
Størrelse/dimension
0,236" diam. (6,00mm)
Emballage
Bulk
Højde - Monteret (maks.)
0,197" (5,00mm)
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-25°C – 85°C
Kapacitansområde
3 – 10pF
Monteringstype
Hulmontering
Justeringstype
Top
Funktioner
Universal
Spænding - Nominel
100 V