PSB50W-1200-42-S kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
ERP Power, LLC
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
ERP Power, LLC
På lager: 214
Datablad
På lager: 295
På lager: 0
På lager: 680
1,2A 28 – 42V Konstant strøm LED-drivere AC-DC-konverter Topologi 1 Output
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
PSB50W-1200-42-S
DigiKeys varenummer
1800-PSB50W-1200-42-S-ND
Producenter
Producentens varenummer
PSB50W-1200-42-S
Beskrivelse
POWER SUPPLY LED DIMMING 42V
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Strøm - Output (maks.)
1,2A
Producenter
Effekt (Watt)
50 W
Emballage
Boks
Aktiv
Driftstemperatur
90°C
Effektivitet
90%
Størrelse/dimension
3,88" L x 1,03" B x 0,86" H (98,5mm x 26,2mm x 21,9mm)
Godkendelsesagentur
CB, CE, cULus, FCC
Spænding - Input (min.)
120VAC
Spænding - Input (maks.)
277VAC
Grundlæggende varenummer
Spænding - Output
28 – 42V