PSB50W-1200-42
DigiKeys varenummer
1800-1116-ND
Producenter
Producentens varenummer
PSB50W-1200-42
Beskrivelse
LED DRIVER
Detaljeret beskrivelse
1,2A 28 – 42V Konstant strøm LED-drivere AC-DC-konverter Topologi 1 Output
Kategori
Strøm - Output (maks.)
1,2A
Effekt (Watt)
50 W
Emballage
Bulk
Funktioner
OCP, OTP, SCP
Effektivitet
90%
Størrelse/dimension
3,93" L x 1,02" B x 0,93" H (99,8mm x 26,00mm x 23,7mm)
Godkendelsesagentur
CB, CE, cULus
Spænding - Input (min.)
120VAC
Spænding - Input (maks.)
277VAC
Grundlæggende varenummer
Spænding - Output
28 – 42V