TSX-3225 25.0000MF20P-C0
DigiKeys varenummer
SER4212TR-ND - Tape & Reel (TR)
SER4212CT-ND - Afskåret tape (CT)
SER4212DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
TSX-3225 25.0000MF20P-C0
Beskrivelse
CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
25 MHz ±10ppm Krystaller 18pF 40 Ohms 4-SMD, ingen leder
EDA/CAD-modeller
TSX-3225 25.0000MF20P-C0 Modeller
Kategori
Belastningskapacitans
18pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
40 Ohms
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-20°C – 85°C
Frekvens
25 MHz
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (3,2x2,5)
Frekvensstabilitet
±20ppm
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Frekvenstolerance
±10ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)