TSX-3225 16.0000MF18X-AC0
DigiKeys varenummer
SER4070TR-ND - Tape & Reel (TR)
SER4070CT-ND - Afskåret tape (CT)
SER4070DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
TSX-3225 16.0000MF18X-AC0
Beskrivelse
CRYSTAL 16.0000MHZ 9PF SMD
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
16 MHz ±10ppm Krystaller 9pF 60 Ohms 4-SMD, ingen leder
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
TSX-3225 16.0000MF18X-AC0 Modeller
Kategori
Belastningskapacitans
9pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
60 Ohms
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Frekvens
16 MHz
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (3,2x2,5)
Frekvensstabilitet
±18ppm
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Frekvenstolerance
±10ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)