TG2016SMN 52.0000M-ECGNNM0 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
EPSON
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
EPSON
På lager: 0
Datablad
På lager: 129
52 MHz TCXO Klemt sinusform Oscillator 1,7V – 3,63V 4-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TG2016SMN 52.0000M-ECGNNM0
DigiKeys varenummer
114-TG2016SMN52.0000M-ECGNNM0TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TG2016SMN 52.0000M-ECGNNM0
Beskrivelse
XTAL OSC TCXO 52.0000MHZ SMD
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
TG2016SMN 52.0000M-ECGNNM0 Modeller
Kategori
Frekvensstabilitet
±500ppb
Mfr
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Serie
Strøm - Forsyning (maks.)
2,1mA
Emballage
Tape & Reel (TR)
Monteringstype
Overflademontering
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
4-SMD, ingen leder
Resonatorbase
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (2x1,6)
Type
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,063" B (2,00mm x 1,60mm)
Frekvens
Højde - Monteret (maks.)
0,029" (0,73mm)
Output
Klemt sinusform
Grundlæggende varenummer
Spænding - Forsyning
1,7V – 3,63V