TG2016SMN 52.0000M-MCGNNMB
DigiKeys varenummer
114-TG2016SMN52.0000M-MCGNNMB-ND
Producenter
Producentens varenummer
TG2016SMN 52.0000M-MCGNNMB
Beskrivelse
XTAL OSC TCXO 52.0000MHZ SMD
Detaljeret beskrivelse
52 MHz TCXO Klemt sinusform Oscillator 1,7V – 3,63V 4-SMD, ingen leder
EDA/CAD-modeller
TG2016SMN 52.0000M-MCGNNMB Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Serie
Strøm - Forsyning (maks.)
2,1mA
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,063" B (2,00mm x 1,60mm)
Frekvens
Højde - Monteret (maks.)
0,029" (0,73mm)
Spænding - Forsyning
1,7V – 3,63V