SG7050VEN 156.2500M-DDGA0 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Parametrisk ækvivalent
Skyworks Solutions Inc.
På lager: 0
Datablad
Skyworks Solutions Inc.
CTS-Frequency Controls
CTS-Frequency Controls
Raltron Electronics
Taitien
SiTime
SiTime
156.25 MHz XO (standard) LVDS Oscillator 2,5V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SG7050VEN 156.2500M-DDGA0
DigiKeys varenummer
114-SG7050VEN156.2500M-DDGA0TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SG7050VEN 156.2500M-DDGA0
Beskrivelse
XTAL OSC XO 156.2500MHZ
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Frekvensstabilitet
±25ppm
Mfr
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Serie
Strøm - Forsyning (maks.)
25mA
Størrelse/dimension
0,276" L x 0,197" B (7,00mm x 5,00mm)
Frekvens
Højde - Monteret (maks.)
0,067" (1,70mm)
Strøm - Forsyning (deaktivering) (maks.)
15mA
Output
LVDS
Grundlæggende varenummer
Spænding - Forsyning
2,5V