CL7050-156.250-2.5-25-X-T-TR
DigiKeys varenummer
2151-CL7050-156.250-2.5-25-X-T-TR-ND - Tape & Reel (TR)
2151-CL7050-156.250-2.5-25-X-T-TRCT-ND - Afskåret tape (CT)
2151-CL7050-156.250-2.5-25-X-T-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CL7050-156.250-2.5-25-X-T-TR
Beskrivelse
XTAL OSC XO 156.25MHZ 2.5V LVDS
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
156.25 MHz XO (standard) LVDS Oscillator 2,5V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder
Kategori
Output
LVDS
Mfr
Spænding - Forsyning
2,5V
Serie
Frekvensstabilitet
±25ppm
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Varestatus
Aktiv
Strøm - Forsyning (maks.)
60mA
Resonatorbase
Monteringstype
Overflademontering
Type
Pakke/hus
6-SMD, ingen leder
Frekvens
Størrelse/dimension
0,276" L x 0,197" B (7,00mm x 5,00mm)
Funktion
Aktivér/deaktiver
Højde - Monteret (maks.)
0,063" (1,60mm)