SG5032VAN 250.000000M-KEGA3
DigiKeys varenummer
SER3984TR-ND - Tape & Reel (TR)
SER3984CT-ND - Afskåret tape (CT)
SER3984DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SG5032VAN 250.000000M-KEGA3
Beskrivelse
XTAL OSC XO 250.0000MHZ LVDS SMD
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
250 MHz XO (standard) LVDS Oscillator 2,5V – 3,3V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
SG5032VAN 250.000000M-KEGA3 Modeller
Kategori
Spænding - Forsyning
2,5V – 3,3V
Mfr
Frekvensstabilitet
±30ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Strøm - Forsyning (maks.)
30mA
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Resonatorbase
Pakke/hus
6-SMD, ingen leder
Type
Leverandørs enhedspakning
6-SMD (5x3,2)
Frekvens
Størrelse/dimension
0,197" L x 0,126" B (5,00mm x 3,20mm)
Funktion
Aktivér/deaktiver
Højde - Monteret (maks.)
0,047" (1,20mm)
Output
LVDS
Strøm - Forsyning (deaktivering) (maks.)
20mA