ASE-24.000MHZ-L-C-T
DigiKeys varenummer
535-ASE-24.000MHZ-L-C-TTR-ND - Tape & Reel (TR)
535-ASE-24.000MHZ-L-C-TCT-ND - Afskåret tape (CT)
535-ASE-24.000MHZ-L-C-TDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ASE-24.000MHZ-L-C-T
Beskrivelse
XTAL OSC XO 24.0000MHZ CMOS SMD
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
24 MHz XO (standard) CMOS Oscillator 3,3V Aktivér/deaktiver 4-SMD, ingen leder
EDA/CAD-modeller
ASE-24.000MHZ-L-C-T Modeller
Kategori
Spænding - Forsyning
3,3V
Mfr
Frekvensstabilitet
±50ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Strøm - Forsyning (maks.)
13mA
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Resonatorbase
Pakke/hus
4-SMD, ingen leder
Type
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (3,2x2,5)
Frekvens
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Funktion
Aktivér/deaktiver
Højde - Monteret (maks.)
0,047" (1,20mm)