SG3225VEN 125.000000M-CJHA0 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
EPSON
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
EPSON
På lager: 0
Datablad
Siward
På lager: 200
SiTime
SiTime
Renesas Electronics Corporation
125 MHz XO (standard) LVDS Oscillator 3,3V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SG3225VEN 125.000000M-CJHA0
DigiKeys varenummer
114-SG3225VEN125.000000M-CJHA0TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SG3225VEN 125.000000M-CJHA0
Beskrivelse
XTAL OSC XO 125 MHZ LVDS SMD
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Frekvensstabilitet
±50ppm
Mfr
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Serie
Strøm - Forsyning (maks.)
25mA
Emballage
Tape & Reel (TR)
Monteringstype
Overflademontering
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
6-SMD, ingen leder
Resonatorbase
Leverandørs enhedspakning
6-SMD (3,2x2,5)
Type
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Frekvens
Højde - Monteret (maks.)
0,047" (1,20mm)
Funktion
Aktivér/deaktiver
Strøm - Forsyning (deaktivering) (maks.)
15mA
Output
LVDS
Grundlæggende varenummer
Spænding - Forsyning
3,3V