XLL335125.000000K kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Siward
På lager: 200
Datablad
Parametrisk ækvivalent
SiTime
På lager: 0
Datablad
SiTime
På lager: 0
125 MHz XO (standard) LVDS Oscillator 3,3V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
XLL335125.000000K
DigiKeys varenummer
800-XLL335125.000000KTR-ND - Tape & Reel (TR)
800-XLL335125.000000KCT-ND - Afskåret tape (CT)
800-XLL335125.000000KDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
XLL335125.000000K
Beskrivelse
XTAL OSC XO 125.0000MHZ LVDS SMD
Producentens standard leveringstid
33 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Spænding - Forsyning
3,3V
Mfr
Frekvensstabilitet
±50ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Strøm - Forsyning (maks.)
100mA
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Resonatorbase
Pakke/hus
6-SMD, ingen leder
Type
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Frekvens
Højde - Monteret (maks.)
0,039" (1,00mm)