FA-238V 12.0000MA-C5
DigiKeys varenummer
SER4265TR-ND - Tape & Reel (TR)
SER4265CT-ND - Afskåret tape (CT)
SER4265DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
FA-238V 12.0000MA-C5
Beskrivelse
CRYSTAL 12.0000MHZ 18PF SMD
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
12 MHz ±20ppm Krystaller 18pF 100 Ohms 4-SMD, ingen leder
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
FA-238V 12.0000MA-C5 Modeller
Kategori
Belastningskapacitans
18pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
100 Ohms
Serie
Driftstilstand
Fundamental
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-20°C – 70°C
Varestatus
Aktiv
Type
MHz krystal
Pakke/hus
Frekvens
12 MHz
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (3,2x2,5)
Frekvensstabilitet
±30ppm
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Frekvenstolerance
±20ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)