FA-20H 25.0000MF20X-K3
DigiKeys varenummer
SER4240TR-ND - Tape & Reel (TR)
SER4240CT-ND - Afskåret tape (CT)
SER4240DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
FA-20H 25.0000MF20X-K3
Beskrivelse
CRYSTAL 25.0000MHZ 10PF SMD
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
25 MHz ±10ppm Krystaller 10pF 80 Ohms 4-SMD, ingen leder
EDA/CAD-modeller
FA-20H 25.0000MF20X-K3 Modeller
Kategori
Belastningskapacitans
10pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
80 Ohms
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Frekvens
25 MHz
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (2,5x2)
Frekvensstabilitet
±20ppm
Størrelse/dimension
0,098" L x 0,079" B (2,50mm x 2,00mm)
Frekvenstolerance
±10ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)