B32654A4105J000 er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
TDK
På lager: 1.213
Datablad
Parametrisk ækvivalent
TDK
På lager: 1.277
Datablad
Parametrisk ækvivalent
WIMA
WIMA
På lager: 111
1 µF Filmkondensatorer 200V 400V Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
B32654A4105J000
DigiKeys varenummer
495-75755-ND
Producenter
Producentens varenummer
B32654A4105J000
Beskrivelse
CAP FILM 1UF 5% 400VDC RADIAL
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
B32654A4105J000 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 100°C
Hulmontering
Serie
Pakke/hus
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
1,240" L x 0,433" B (31,50mm x 11,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,827" (21,00mm)
Tolerance
±5%
Lederafstand
1,083" (27,50mm)
Spændingsklassifikation - AC
200V
Applikationer
DC-link, DC-filtrering; Høj impuls, DV/DT
Spændingsklassifikation - DC
400V