B32653A4105J000
DigiKeys varenummer
495-6880-ND
Producenter
Producentens varenummer
B32653A4105J000
Beskrivelse
CAP FILM 1UF 5% 400VDC RADIAL
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1 µF Filmkondensatorer 200V 400V Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
EDA/CAD-modeller
B32653A4105J000 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 100°C
Hulmontering
Serie
Pakke/hus
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
1,043" L x 0,433" B (26,50mm x 11,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,807" (20,50mm)
Tolerance
±5%
Lederafstand
0,886" (22,50mm)
Spændingsklassifikation - AC
200V
Applikationer
DC-link, DC-filtrering; Høj impuls, DV/DT
Spændingsklassifikation - DC
400V