B32522E6224J000 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
TDK
På lager: 20.111
Datablad
Parametrisk ækvivalent
TDK
På lager: 1.038
Datablad
0.22 µF Filmkondensatorer 200V 400V Polyester, Polyethylen-terephthalat (PET), Overtrukket med metal - stablet Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
B32522E6224J000
DigiKeys varenummer
B32522E6224J000-ND
Producenter
Producentens varenummer
B32522E6224J000
Beskrivelse
CAP FILM 0.22UF 5% 400VDC RADIAL
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
B32522E6224J000 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Pakke/hus
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,709" L x 0,236" B (18,00mm x 6,00mm)
Varestatus
Aktiv
Højde - Monteret (maks.)
0,433" (11,00mm)
Tolerance
±5%
Lederafstand
0,591" (15,00mm)
Spændingsklassifikation - AC
200V
Applikationer
Automotive; EMI, RFI-beskyttelse
Spændingsklassifikation - DC
400V