B32672P6224J000
DigiKeys varenummer
495-B32672P6224J000-ND
Producenter
Producentens varenummer
B32672P6224J000
Beskrivelse
CAP FILM 0.22UF 5% 630VDC RAD
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.22 µF Filmkondensatorer 200V 630V Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
B32672P6224J000 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Pakke/hus
Størrelse/dimension
0,709" L x 0,236" B (18,00mm x 6,00mm)
Varestatus
Aktiv
Højde - Monteret (maks.)
0,433" (11,00mm)
Tolerance
±5%
Lederafstand
0,591" (15,00mm)
Spændingsklassifikation - AC
200V
Applikationer
Automotive ; Kraftfaktorkorrektion (PFC)
Spændingsklassifikation - DC
630V