B32521C1474J000
DigiKeys varenummer
495-1163-ND
Producenter
Producentens varenummer
B32521C1474J000
Beskrivelse
CAP FILM 0.47UF 5% 100VDC RADIAL
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.47 µF Filmkondensatorer 63V 100V Polyester, Polyethylen-terephthalat (PET), Overtrukket med metal - stablet Radial
EDA/CAD-modeller
B32521C1474J000 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,512" L x 0,157" B (13,00mm x 4,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,354" (9,00mm)
Tolerance
±5%
Lederafstand
0,394" (10,00mm)
Spændingsklassifikation - AC
63V
Spændingsklassifikation - DC
100V