ECS-80-10-33-CHN-TR3
DigiKeys varenummer
50-ECS-80-10-33-CHN-TR3TR-ND - Tape & Reel (TR)
50-ECS-80-10-33-CHN-TR3CT-ND - Afskåret tape (CT)
50-ECS-80-10-33-CHN-TR3DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ECS-80-10-33-CHN-TR3
Beskrivelse
CRYSTAL 8.0000MHZ 10PF SMD
Detaljeret beskrivelse
8 MHz ±10ppm Krystaller 10pF 400 Ohms 4-SMD, ingen leder
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
ECS-80-10-33-CHN-TR3 Modeller
Kategori
Belastningskapacitans
10pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
400 Ohms
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Frekvens
8 MHz
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (3,2x2,5)
Frekvensstabilitet
±25ppm
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Frekvenstolerance
±10ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,031" (0,80mm)