1.5SMBJ30CA-H
DigiKeys varenummer
118-1.5SMBJ30CA-HTR-ND - Tape & Reel (TR)
118-1.5SMBJ30CA-HCT-ND - Afskåret tape (CT)
118-1.5SMBJ30CA-HDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
1.5SMBJ30CA-H
Beskrivelse
TVS DIODE 30VWM 48.4VC DO214AA
Producentens standard leveringstid
29 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
48,4V Klemme 31A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AA (SMB)
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
31A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
1500W (1,5kW)
Serie
Strømnetbeskyttelse
No
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Applikationer
Universal
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Type
Zener
Monteringstype
Overflademontering
Dobbeltrettede kanaler
1
Pakke/hus
DO-214AA, SMB
Spænding - returspænding (Typ)
30V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Nedbrud (min.)
33,3V
Grundlæggende varenummer
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
48,4V