ECS-.327-6-16R-TR | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | ECS-.327-6-16R-TR |
Beskrivelse | CRYSTAL 32.7680KHZ 6PF SMD |
Producentens standard leveringstid | 20 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 32.768 kHz ±20ppm Krystaller 6pF 60 kOhms 2-SMD, ingen leder |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | ECS-.327-6-16R-TR Modeller |
Kategori | ESR (ækvivalent seriemodstand) 60 kOhms |
Mfr | Driftstilstand Fundamental |
Serie | Driftstemperatur -40°C – 85°C |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Monteringstype Overflademontering |
Varestatus Aktiv | Pakke/hus |
Type kHz krystal (stemmegaffel) | Leverandørs enhedspakning 2-SMD (1,6x1) |
Frekvens 32.768 kHz | Størrelse/dimension 0,063" L x 0,039" B (1,60mm x 1,00mm) |
Frekvenstolerance ±20ppm | Højde - Monteret (maks.) 0,020" (0,50mm) |
Belastningskapacitans 6pF |