MPZ2012S331AT000
DigiKeys varenummer
445-MPZ2012S331AT000TR-ND - Tape & Reel (TR)
445-MPZ2012S331AT000CT-ND - Afskåret tape (CT)
445-MPZ2012S331AT000DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
MPZ2012S331AT000
Beskrivelse
FERRITE BEAD 330 OHM 0805 1LN
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
330 Ohms @ 100 MHz 1 Strømlinje Ferritstøjfiltre og -chips 0805 (2012 metrisk) 2,5A 50mOhm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
MPZ2012S331AT000 Modeller
Kategori
Strømklassificering (maks.)
2,5A
Producenter
TDK
DC-modstand (DCR) (maks.)
50mOhm
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
0805 (2012 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Filtertype
Strømlinje
Højde (maks.)
0,041" (1,05mm)
Antal linjer
1
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Impedans @ frekvens
330 Ohms @ 100 MHz