ECS-.327-12.5-8X-C
DigiKeys varenummer
50-ECS-.327-12.5-8X-C-ND
Producenter
Producentens varenummer
ECS-.327-12.5-8X-C
Beskrivelse
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF TH
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
32.768 kHz ±10ppm Krystaller 12,5pF 35 kOhms Cylindrisk beholder, Radial
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
ECS-.327-12.5-8X-C Modeller
Kategori
Belastningskapacitans
12,5pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
35 kOhms
Emballage
Bulk
Driftstemperatur
-10°C – 60°C
Monteringstype
Hulmontering
Type
kHz krystal (stemmegaffel)
Pakke/hus
Frekvens
32.768 kHz
Størrelse/dimension
0,122" diam. x 0,323" L (3,10mm x 8,20mm)
Frekvenstolerance
±10ppm