4610X-101-222LF
DigiKeys varenummer
4610X-1-222LF-ND
Producenter
Producentens varenummer
4610X-101-222LF
Beskrivelse
RES ARRAY 9 RES 2.2K OHM 10SIP
Detaljeret beskrivelse
2,2k Ohm ±2% 200mW Effekt pr. Element Bussystem 9 Modstandsnetværk arrays ±100ppm/°C 10-SIP
EDA/CAD-modeller
4610X-101-222LF Modeller
Kategori
Effekt pr. element
200mW
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Modstand (Ohm)
2,2k
Størrelse/dimension
0,998" L x 0,098" B (25,35mm x 2,49mm)
Tolerance
±2%
Højde - Monteret (maks.)
0,200" (5,08mm)