ECS-.327-12.5-38-TR
DigiKeys varenummer
XC1616TR-ND - Tape & Reel (TR)
XC1616CT-ND - Afskåret tape (CT)
XC1616DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ECS-.327-12.5-38-TR
Beskrivelse
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
32.768 kHz ±20ppm Krystaller 12,5pF 65 kOhms 4-SMD, flad leder, 3 ledere
EDA/CAD-modeller
ECS-.327-12.5-38-TR Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
65 kOhms
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (7x1,5)
Frekvens
32.768 kHz
Størrelse/dimension
0,264" L x 0,059" B (6,70mm x 1,50mm)
Frekvenstolerance
±20ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,055" (1,40mm)
Belastningskapacitans
12,5pF