ECS-80-18-30-JGN-TR
DigiKeys varenummer
XC2103TR-ND - Tape & Reel (TR)
XC2103CT-ND - Afskåret tape (CT)
XC2103DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ECS-80-18-30-JGN-TR
Beskrivelse
CRYSTAL 8.0000MHZ 18PF SMD
Detaljeret beskrivelse
8 MHz ±20ppm Krystaller 18pF 100 Ohms 2-SMD, ingen leder
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
ECS-80-18-30-JGN-TR Modeller
Kategori
Belastningskapacitans
18pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
100 Ohms
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Frekvens
8 MHz
Størrelse/dimension
0,197" L x 0,126" B (5,00mm x 3,20mm)
Frekvensstabilitet
±30ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,043" (1,10mm)
Frekvenstolerance
±20ppm