ECS-250-10-36-JGN-TR kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
CTS-Frequency Controls
På lager: 0
Datablad
Similar
CTS-Frequency Controls
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
EPSON
Parametrisk ækvivalent
EPSON
Shenzhen SCTF Electronics
25 MHz ±20ppm Krystaller 10pF 60 Ohms 4-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
ECS-250-10-36-JGN-TR
DigiKeys varenummer
XC2643TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
ECS-250-10-36-JGN-TR
Beskrivelse
CRYSTAL 25.0000MHZ 10PF SMD
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
ECS-250-10-36-JGN-TR Modeller
Kategori
Belastningskapacitans
10pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
60 Ohms
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Frekvens
25 MHz
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (2,5x2)
Frekvensstabilitet
±30ppm
Størrelse/dimension
0,098" L x 0,079" B (2,50mm x 2,00mm)
Frekvenstolerance
±20ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)