FA-20H 25.0000MF30X-K5 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Similar
CTS-Frequency Controls
Similar
CTS-Frequency Controls
Shenzhen SCTF Electronics
25 MHz ±10ppm Krystaller 10pF 60 Ohms 4-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
FA-20H 25.0000MF30X-K5
DigiKeys varenummer
FA-20H25.0000MF30X-K5-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
FA-20H 25.0000MF30X-K5
Beskrivelse
CRYSTAL 25.0000MHZ 10PF SMD
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
FA-20H 25.0000MF30X-K5 Modeller
Kategori
Belastningskapacitans
10pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
60 Ohms
Serie
Driftstilstand
Fundamental
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Type
MHz krystal
Pakke/hus
Frekvens
25 MHz
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (2,5x2)
Frekvensstabilitet
±30ppm
Størrelse/dimension
0,098" L x 0,079" B (2,50mm x 2,00mm)
Frekvenstolerance
±10ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)