ECS-250-10-33B-CWN-TR
DigiKeys varenummer
XC2480TR-ND - Tape & Reel (TR)
XC2480CT-ND - Afskåret tape (CT)
XC2480DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ECS-250-10-33B-CWN-TR
Beskrivelse
CRYSTAL 25.0000MHZ 10PF SMD
Producentens standard leveringstid
8 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
25 MHz ±10ppm Krystaller 10pF 40 Ohms 4-SMD, ingen leder
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
ECS-250-10-33B-CWN-TR Modeller
Kategori
Belastningskapacitans
10pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
40 Ohms
Serie
Driftstilstand
Fundamental
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Type
MHz krystal
Pakke/hus
Frekvens
25 MHz
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (3,2x2,5)
Frekvensstabilitet
±15ppm
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Frekvenstolerance
±10ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,031" (0,80mm)