ECS-.327-12.5-17X-TR
DigiKeys varenummer
XC1195TR-ND - Tape & Reel (TR)
XC1195CT-ND - Afskåret tape (CT)
XC1195DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ECS-.327-12.5-17X-TR
Beskrivelse
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
32.768 kHz ±20ppm Krystaller 12,5pF 50 kOhms 4-SOJ, 5,50mm afstand
EDA/CAD-modeller
ECS-.327-12.5-17X-TR Modeller
Kategori
Belastningskapacitans
12,5pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
50 kOhms
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Frekvens
32.768 kHz
Størrelse/dimension
0,315" L x 0,150" B (8,00mm x 3,80mm)
Frekvenstolerance
±20ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,098" (2,50mm)