ECS-147.4-18-33-JGN-TR er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Suntsu Electronics, Inc.
På lager: 2.811
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Suntsu Electronics, Inc.
På lager: 2.811
Datablad
14.7456 MHz ±20ppm Krystaller 18pF 100 Ohms 4-SMD, ingen leder