SXT32418FB48-14.7456M
DigiKeys varenummer
2388-SXT32418FB48-14.7456M-ND
Producenter
Producentens varenummer
SXT32418FB48-14.7456M
Beskrivelse
CRYSTAL 14.7456MHZ 18PF SMD
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
14.7456 MHz ±10ppm Krystaller 18pF 100 Ohms 4-SMD, ingen leder
EDA/CAD-modeller
SXT32418FB48-14.7456M Modeller
Kategori
Belastningskapacitans
18pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
100 Ohms
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Frekvens
14.7456 MHz
Frekvensstabilitet
±30ppm
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Frekvenstolerance
±10ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,031" (0,80mm)