ECS-100-18-5G3X-JGN-TR
DigiKeys varenummer
XC2767TR-ND - Tape & Reel (TR)
XC2767CT-ND - Afskåret tape (CT)
XC2767DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ECS-100-18-5G3X-JGN-TR
Beskrivelse
CRYSTAL 10.0000MHZ 18PF SMD
Producentens standard leveringstid
8 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10 MHz ±20ppm Krystaller 18pF 50 Ohms HC-49/US - 3 ledere
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
ECS-100-18-5G3X-JGN-TR Modeller
Kategori
Belastningskapacitans
18pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
50 Ohms
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Monteringstype
Overflademontering
Frekvens
10 MHz
Størrelse/dimension
0,449" L x 0,185" B (11,40mm x 4,70mm)
Frekvensstabilitet
±30ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,165" (4,20mm)
Frekvenstolerance
±20ppm