ACT45B-110-2P-TL003
DigiKeys varenummer
445-3956-2-ND - Tape & Reel (TR)
445-3956-1-ND - Afskåret tape (CT)
445-3956-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ACT45B-110-2P-TL003
Beskrivelse
CMC 11UH 250MA 2LN 600 OHM SMD
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
11 µH @ 100 kHz 2 Fælles linje mode-spole Overflademontering 600 Ohms @ 10 MHz 250mA DCR 600mOhm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
ACT45B-110-2P-TL003 Modeller
Kategori
Strømklassificering (maks.)
250mA
DC-modstand (DCR) (maks.)
600mOhm
Serie
Spændingsklassifikation - DC
50V
Driftstemperatur
-40°C – 150°C
Størrelse/dimension
0,177" L x 0,126" B (4,50mm x 3,20mm)
Højde (maks.)
0,118" (3,00mm)
Impedans @ frekvens
600 Ohms @ 10 MHz
Induktans @ frekvens
11 µH @ 100 kHz