G2E108-AA05-44
DigiKeys varenummer
381-3065-ND
Producenter
Producentens varenummer
G2E108-AA05-44
Beskrivelse
FAN BLWR CENT 159X115MM 115VAC
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Ventilator Blæser, Centrifugal 115VAC Rektangulær - 159mm L x 168mm H (108mm diam.) Kugle 91,0CFM (2,55m³/min) 2 trådledere
Kategori
Lejetype
Kugle
Producenter
ebm-papst Inc.
Ventilatortype
Blæser, Centrifugal
Serie
Støj
54,0dB(A)
Emballage
Bulk
Effekt (Watt)
35,00W
Varestatus
Aktiv
Terminering
2 trådledere
Spænding - Nominel
115VAC
Vægt
3lbs (1,4kg)
Størrelse/dimension
Rektangulær - 159mm L x 168mm H (108mm diam.)
Materiale - Ramme
Aluminium
Bredde
115,0mm